Jak płacić eVoucherem

Kup eVoucher

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eleifend interdum lacus, eu consequat dolor convallis eu interdum lacus.

Zapłać eVoucherem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eleifend interdum lacus, eu consequat dolor convallis eu interdum lacus.

Ciesz się dodatkową gotówką

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eleifend interdum lacus, eu consequat dolor convallis eu interdum lacus.

Płatności eVoucherem są popularną metodą płatności wielu sklepów stacjonarnych i online - warto więc znać jego działanie i korzystać ze zwrotów gotówki możliwie jak najczęściej! Można nimi płacić między innymi za doładowania u wszystkich operatorów komórkowych, sklepach takich jak 4F, Sizzer, KFC, RTV Euro AGD, OBI, Kaufland, Żabka, Biedronka, Allegro, Empik  i wiele więcej!

Zaletą eVoucherów jest to, że zwrot gotówki dostajemy ZANIM cokolwiek kupimy - możemy zaplanować zakupy, kupić eVouchery do odpowiednich sklepów a dodatkową zwróconą gotówkę będziemy mieli do wykorzystania jeszcze tego samego dnia, nie kupując tak naprawdę jeszcze nic.

Wadą w niektórych sklepach są ograniczenia co do wykorzystywania eVoucherów. Niektóre eVouchery są wielokrotnego użytku i możemy ich używać aż do wyczerpania stanu konta, inne są jednorazowe co oznacza, że po wpisaniu kodu eVouchera niewykorzystana kwota przepada - dlatego najlepiej w takiej sytuacji wyposażyć się w eVoucher o kwocie mniejszej niż zakupowane produkty.  Jak działa eVoucher w danym sklepie można przeczytać w Regulaminie na stronie lub w aplikacji Cashback App.

 

 

Poniżej instrukcja krok po kroku jak zapłacić eVoucherem na Allegro aby dostać zwrot gotówki.

 

 

KROK 1 - WYBÓR EVOUCHERA

Do wyboru mamy szeroki wachlarz eVoucherów, dzięki czemu bez trudu dobierzemy jego wartość do naszej transakcji. 

Podczas płatności na Allegro można użyć jednego eVouchera do opłacenia wielu przedmiotów od różnych sprzedawców.

Promocja nie dotyczy niestety ceny za dostawę, za którą trzeba zapłacić w tradycyjny sposób.

KROK 2 - PŁATNOŚĆ ZA EVOUCHER

Dokonać płatności za eVoucher możemy przelewem lub kartą kredytową dodaną do konta. Albo jeszcze prościej - możesz do tego użyć środków uzbieranych już w programie podczas robienia innych zakupów!

KROK 3 - PŁATNOŚĆ EVOUCHEREM NA ALLEGRO

Natychmiast po dokonaniu płatności uzyskasz dostęp do zakupionego eVouchera ze specjalnym kodem, który należy wprowadzić na stronie lub w aplikacji Allegro podczas płacenia za zakupy.

Jak korzystać z eVoucherów w sklepach stacjonarnych?

Proces zakupu eVouchera wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku sklepów internetowych. Aby go wykorzystać podczas płatności w sklepach stacjonarnych niezbędna będzie aplikacja mobilna do pobrania poniżej. 

Kupiony eVoucher zawiera kod kreskowy, który należy pokazać w przy kasie. Jest on kasowany jak inne produkty, z tym że powoduje on zmniejszenie kwoty do zapłaty o wartość eVouchera. Zwrot gotówki zostaje naliczony podobnie jak wyżej zaraz po zakupieniu eVouchera - czyli kupując eVoucher o wartości 500 zł dostajemy 10 zł i nadal mamy do wydania 500 zł na zakupy.

Poniższy film ilustruje jak wykorzystać
eVoucher w sklepie: